Sympózium už o mesiac!

  Pozvánka
45

Áno, je to pravda. Už o mesiac vypukne štvrtý ročník “mixu obsahov a foriem” – Sympózia. Na Staničke v Žiline sa stretne viac ako 200 skautov z celého Slovenska spolu s desiatkou zaujímavých spíkrov.

Tento ročník nezaostáva rôznorodosťou tém a workshopov. Či už Ťa zaujíma politika alebo zvieratá, folklór alebo cestovanie, fotenie či výchova, tento rok si každý príde na svoje. Pokiaľ ťa nejaký blok náhodou neosloví, môžeš posedieť v kaviarni, zahrať si spoločenské hry, ringo, alebo vyskúšať Sympohunting. Samozrejme nebude chýbať ani záverečná párty a Sympokino.
Stále nevieš, či prídeš, lebo tvoj kamoš nemôže ísť s Tebou? Na Sympo môžeš ísť aj sám, kamošov si nájdeš priamo na mieste.
Nestihol si kúpiť lístok za akciovú cenu? Nevadí, myslíme aj na oneskorencov ;).

Neváhaj, príď!

Vezmi kamoša (aj neskauta), roverskú patrolu, kľudne aj celý oddiel. Príď, zabav sa, nechaj sa inšpirovať, spoznaj nových ľudí. Neoľutuješ ;).

P.S.: keby si chcel pomôcť s prípravou a realizáciou a zažiť víkend v zákulisí akcie, daj o sebe vedieť, stále hľadáme staff ;).

Barbora Müllerová – Barča

Časopis Médium
Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ