Pozývame na ZapaDni 2018

Je to tak! Bratislava má BSD-čka, Nitra má NSD-čka a Západoslovenská oblasť má ZapaDni. Ak chceš zažiť poriadnu víkendovú skautskú akciu, tešíme sa na teba.

21.-23.9.2018 v Považanoch to celé vypukne. Radi privítame skautov aj skautky od 11 rokov, program bude pestrý a niečo pre seba si nájdu skauti, rangeri, roveri i dospelí.

Súčasťou programu budú rôzne workshopy, prezentácia zahraničných možností, skautský pretek, diskusia s oblastnou radou a mnoho ďalšieho. Na akcií je stopercentná šanca spoznať nových ľudí, prehĺbiť kamarátstva a zažiť víkend plný zábavy a skautingu.

Viac informácií na webe zsso.skauting.sk/zapadni alebo v udalosti a ak sa chceš rovno prihlásiť, klikni sem.

Projekt podporila Nadácia pre deti Slovenska z grantového programu Hodina deťom.

Projekt bol podporený v rámci realizácie Participatívneho – komunitného rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja.