DofE: školenie pre Vedúcich programu v októbri

Pozvánka, Program

Program DofE sa v Slovenskom skautingu už cíti ako doma. Ako voliteľnú možnosť osobného napredovania si ju môžu zvoliť skautky a skauti vo veku 14 až 24 rokov. Už v októbri prichádza opäť možnosť pre mladších či starších zúčastniť sa skautského víkendového školenia a stať sa Vedúcim programu DofE.

Pre koho?

Pre všetkých od 16 rokov, ktorí by chceli mladých viesť na ceste sebazdokonaľovania a dobrodružstva. Ak máš chuť pomáhať mladým v Slovenskom skautingu mentorským prístupom, využi túto skvelú možnosť.

Školenie je určené najmä pre zbory a oblasti, ktoré DofE poskytujú. Sem patria:

• Bratislavská skautská oblasť
  • Západoslovenská skautská oblasť
  • Žilinská skautská oblasť
  • Stredoslovenská skautská oblasť
  • Východoslovenská skautská oblasť
  • zbor Trstená
  • zbor Biele Delfíny Bratislava
  • zbor Nitrava Nitra
  • zbor Bizón víťazí! Bratislava
  • zbor Tetrov Lučenec
  • zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
  • zbor Oriešok Liesek

Po dohode je však možné sa zúčastniť sa, aj keď si zo zboru alebo oblasti, ktorý v zozname nie je. Stačí sa ozvať na dofe@skauting.sk.

Kedy?

Školenie sa uskutoční 19.-21. októbra 2018. Nahlásiť sa je možné do 9.9.2018 pomocou tohto formulára.

Kde?

V blízkosti hlavnej vlakovej trate – Bratislava/Trenčín/Žilina. Záujemcom miesto včas upresníme.

Kto?

Školiť ťa bude tím skautských odborníkov.

V prípade záujmu alebo otázok napíš na dofe@skauting.sk.

Niekoľko fotiek z posledného školenia DofE

Predseda Programovej rady Slovenského skautingu.