Skautská púť na Mariánsku horu v Levoči

Príď na tradičnú púť z Vrbova do Levoče! Nestíhaš celé putovanie? Nevadí! Pridaj sa aspoň na mieste do skautského mestečka! Všetky informácie o púti nájdeš v texte, o skautskom mestečku na plagátiku.

Putovanie z Vrbova

Duchovná rada SLSK a Podtatranská skautská oblasť Vás pozývajú na Skautskú púť do Levoče v dňoch 6. – 8. júla 2018.

Skautská púť sa začína príchodom účastníkov na faru do Vrbova v piatok 6. júla, kde bude o 18:00 registrácia, o 18:30 možnosť zúčastniť sa na „farskej“ sv. omši, následne večera z vlastných zásob a ďalší večerný program.

• Sobota
    • 8:00 – „pútnická“ sv. omša s požehnaním na cestu
    • 9:00 – doregistrácia a začiatok putovania (cca 20 km) do Levoče
    • V Levoči účastníkov čaká pripravený skautský kemp, o 17:00 „otváracia“ sv. omša, možnosť očisty duše, ďalší duchovný program a guláš 🙂
  • Nedeľa
    • 10:00 – slávnostná odpustová sv. omša (celebruje kardinál Gerhard Ludwig Müller )

Prosíme, účasť nahlasujte do 3. júla 2018 do 18:00 hod. na mail: pkandy@mail.t-com.sk.
Účastnícky poplatok 3 € zahŕňa: večeru v sobotu, raňajky v nedeľu + safari klobúk..

Nezabudnite na: skautskú rovnošatu, stan, spacák, karimatku, ešus, pršiplášť, KPZ a vlastnú stravu.

Tešíme sa na Vás. 🙂