Vzkriesenie Olympie – 3. vlčiacko-včielkarske dni

Máš rád športy? Tak neseď doma a príď na celoslovenskú akciu Vzkriesenie Olympie. Stretneš vĺčatá a včielky z iných kútov Slovenska a získaš odborku Olympionik. Čaká ťa víkend plný zábavy, olympijských športov na skautský spôsob a pravý olympijský duch. Staneš sa súčasťou otváracieho ceremoniálu a iných olympijských tradícií. A ktovie, možno stretneš aj živého olympionika.

23. zbor Nitrava, 1. skautský oddiel Alfy a Omegy a 82. zbor POLARIS Sereď pozýva všetky vĺčatá a včielky na akciu Vzkriesenie Olympie.

Kedy?

• 16.- 18. 2. 2018
  • v piatok vás čakáme od 17:30, akcia pozvoľna končí v nedeľu 12:00, program je koncipovaný tak, aby aj si užil aj ten kto príde len na sobotu

Kde?