Kľúčová dierka – programový kurz environmentálnej výchovy v skautingu

Premeškal si februárový kurz Kľúčová dierka alebo sa ti vtedy nedalo prísť? Tento rok máš šancu ho zažiť ešte raz!

“Kúzlo kľúčovej dierky nespočíva v nazeraní do izby cez ňu, ale v objavení kľúča a kroku dovnútra cez otvorené dvere.”

Netrpia sýkorky, ktoré prikrmuješ v kŕmidle na okne z tvojho jedálnička obezitou? Prečo nosíme do lesa krmivo len zvieratám, ktoré sa dajú zjesť alebo zavesiť ako kožušina na stenu? Nie je smetiam jedno, či sa rozložia v lese alebo na skládke odpadu?

Ak máš chuť objavovať odpovede na tieto otázky, hľadať cesty ako žiť úctivejšie voči tomuto svetu a prípadne priniesť nové programové tipy do tvojej skautskej družiny alebo oddielu, tak určite čítaj ďalej!

• 10.11. – 12.11. 2017 (pia – ne)
  • Skautské centrum Zvolenská Slatina
  • Účastnícky poplatok: 14€
  • 14+ rokov
  • Max. 14 účastníkov
  • Prihlasovanie do piatka 3.11. 2017 – 22:00 hod.
  • Prihláška
  • Udalosť na Facebooku

V piatok sa stretneme v Skautskom centre vo Zv. Slatine medzi 17:30 – 18:00 hod.

Program zavŕšime spoločným obedom v nedeľu a domov sa rozídeme o 14:00 hod.

V prípade otázok kontaktujte Martina “Cera” Cerovského: cerovsky.mato@gmail.com a 0917 254 495

Tešíme sa na Vás!

Mikanka, Drobec, Danka a Cero