Vystúp z loďky na Remadore 2017

  Pozvánka
1295

Dámy a páni, už prichádza! Vidíš ho. Približuje sa k brehu. Je stále bližšie a bližšie. Vesluje zo všetkých síl, aby prekonal veľké morské vlny. Dokáže to. Pristavuje pri brehu. Remador. Vystupuje z loďky.

Remador=Veslár=Ty.

Cítiš sa občas na dne loďky, bez motivácie uchopiť veslá? Že sa už nevládzeš plaviť ďalej? Že nevieš, ako narábať s veslami? Ak máš 17 a viac rokov a chceš objaviť niečo nové vo svojom roverskom živote, tak potom je tu akcia s názvom Remador, na ktorú srdečne pozývame všetkých roverov. Na Remadore, 14. – 17.9. 2017, zažiješ nezabudnuteľné chvíle na malebnom hrade Sklabiňa a jeho okolí. Cena za jedného účastníka je 35 €.

Remador je motivačno-vzdelávacia akcia, ktorej súčasťou budú rôzne workshopy, prednášky, larp… Budeš žiť príbeh svojej postavy a pri tom budeš mať možnosť priučiť sa rozličným remeslám, zúčastniť sa zaujímavých prednášok, zažiť romantické prostredie starobylého hradu,kopu zábavy a mnoho iných čarovných vecí.

Veríme, že sa na Remadore uvidíme. Počet miest je obmedzený, preto neváhaj a pozvi aj ostatných 🙂

Za RT Remadoru
Lucia Parcová Šálková-Ratrák

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ