AQUA 2017 – zážitok na toto leto!

  Pozvánka
1108

Hovorí sa, že život je tvorený spomienkami. Nikto z nás však nebude spomínať na to, ako sedel doma, ale na to, kde všade bol a čo všetko zažil. Leto prináša mnohé príležitosti! Už vieš, aký zážitok si tento rok dopraješ? Puťák, výjazd do zahraničia či inú akciu?  Poď s nami zažiť jamboree, na ktorom ráno skautov budí lodný zvon – AQUA 2017!

AQUA 2017 sa bude konať 6. – 12. 8. 2017 kúsok od Piešťan – na priehrade Sĺňava. Práve na nej sa bude odohrávať veľká časť programu. Budeš mať možnosť vyskúšať a naučiť sa základné vodácke disciplíny ako je kanoistika či jachting. Ten sa považuje za kráľovskú vodácku aktivitu. Na AQUA 2017 bude možné ju vyskúšať na ručne vyrábaných plachetniciach, ktoré vznikli v dielňach šikovných vodných skautov v Banskej Bystrici. Tešiť sa môžeš aj na splav, ktorý už tradične k vodáckym aktivitám patrí.

Turistické chodníčky nás zavedú do krásneho okolia rekreačnej oblasti Sĺňava. Vydáme sa po stopách krvavej grófky, Čachtickej pani. A nebude to len tak nejaký výstup – dobývanie jej impéria bude vyžadovať veľkú dávku odvahy!

Za kultúrou sa vydáme do mesta Piešťany. Okrem prehliadky mesta a kúpeľného ostrova sa tiež pozrieme do Historického vojenského múzea. Za ďalšími krásami okolia sa vydáme na drezinách a prejdeme sa na trase Piešťany – Vrbové.

Zaujímavý program nájdeš aj priamo v kempe. Okrem spoločných večerných akcií budeš môcť vyskúšať rôzne aktivity – ako napríklad slovenské remeslá, spoločenské hry aj tanečné workshopy. Pre tých, ktorí budú chcieť stráviť čas adrenalínovejšie, budú pripravené tímové úlohy, lanové dráhy či escape room. A to stále nie je všetko, niečo si predsa len necháme ako prekvapenie.

Bohatý program pripravujeme pre skupiny 10 ľudí s jedným lídrom nad 18 rokov. Prihlás sa aj Ty so svojimi kamarátmi a doprajte si zážitok, na ktorý sa nezabúda!

ZDIEĽAŤ