Kurz Inštruktora vodnej turistiky I. stupňa

Chodíš pravidelne na vodu, venuješ sa vodáckym aktivitám v programe tvojho zboru či oddielu a rád by si posunul svoje schopnosti o level vyššie ? Chcel by si rozvíjať ďalej svoje znalosti a vedieť ich následne odovzdať členom SLSK pri programe, kurzoch či iných aktivitách ?

Tak máme pre teba riešenie… v spolupráci s Klubom slovenských turistov (KST) a ich inštruktormi, tu je možnosť absolvovať intenzívny inštruktorský kurz a získať akreditovaný certifikát Inštruktora vodnej turistiky I. stupňa (akreditovaný Ministerstvom školstva SR).

Inštruktorské školenie by sme radi zrealizovali v kvalitnej vode, t.j. rieka Salza v Rakúsku a bolo by určené pre 12 až 16 záujemcov z radov SLSK. Kurz je určený pre všetkých členov SLSK nad 16 rokov, ktorí sú aktívne činní v niektorom vodáckom oddiele Slovenského skautingu, resp. v zbore, kde sa programovo venujú vodáckym aktivitám, alebo by sa radi venovali.

Viac informácií a prihlasovanie tu.

Všetkým dobrý vietor!

Vaša Námorná akadémia vodných skautov