Splyň s litovskou divočinou!

  Pozvánka
1212

Často zabúdame ako veľmi sme závislí a pripútaní k technológií a dnešnému rýchlemu a konzumnému svetu. Čím viac sa technológia rozvíja, tým viac sa strácajú naše zálesácke a iné praktické zručnosti. Už len malá časť mladej generácie tuší niečo o tom ako rozoznať rôzne druhy stromov, ako jednoducho loviť, ako založiť oheň.

Ak ťa to všetko štve a chceš sa v týchto činnostiach rozvíjať, nebojíš sa výziev a dorozumieš sa po anglicky, mám pre Teba dobrú správu: skauti z Litvy pozývajú nadšencov ako si Ty na medzinárodný survival camp s názvom SURVIVOR!

Odtrhni sa od konzumného sveta, zaži debaty so skautskými bratmi a sestrami zo zahraničia, poznaj krásnu prírodu Litvy, staň sa súčasťou 7 členného kmeňa a objavuj so svojimi druhmi divočinu! Nadobudni a otestuj skautské zručnosti ako stavanie prístreškov, orientácia s kompasom vo dne i v noci, zakladanie ohňa, fyzická odolnosť voči dlhodobému výkonu v prírode, tímová práca a mnoho ďalšieho.

Kde?                     Skautų slėnis, Litva
Kedy?                   7.-13. august 2017
Za koľko?             60 €

Dianie okolo SURVIVOR môžeš sledovať na facebookovej udalosti TU.

Prihláška je k dispozícií TU.

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ