Nitrianske skautské dni 2016

Začiatok skautského roka sa blíži a stále nemáš plány na štvrtý septembrový víkend? Máš chuť na pestrý program a priateľskú atmošku? Trúfaš si spolu so svojou družinou zmerať sily v preteku? Potom NITRIANSKE SKAUTSKÉ DNI čakajú práve na Teba!

Čo?

Skautský pretek, vlčiacko-včielkarsky pretek, čajovňa, diskusie, hry, workshopy, tvorivé dielne, pingpongový turnaj, kvízy, súťaže a predovšetkým noví ľudia a priatelia s ktorými si chuť NSD užiješ naplno!

Kto?

Každý, kto má chuť si v skautskom duchu užiť super víkend plný skvelého programu! Účastnícky poplatok je 3€/osoba, dobrovoľníci majú vstup zdarma.

Kde?

Kultúrny dom Cabaj-Čápor

Kedy?

24.-25.7.2016

Hlavný program NSD 2016 začne v sobotu 24. septembra ráno a končí v nedeľu 25. septembra dopoludnia. Sprievodný program začína už v piatok večer, preto sa oplatí prísť už vtedy!

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš prostredníctvom formulára, ktorý bude zverejnený v druhej polovici augusta. Nájdeš ho na stránke TU, alebo na facebookovej udalosti TU.

Dobrovoľníci!

Niečo sa chystá! Pomôž aj TY dotiahnuť NSD 2016 do úspešného konca!
Stačí vyplniť registráciu dobrovoľníka.

skaut-pozvanka-nsd2016-2

Aktuality a dianie ohľadom NSD môžeš sledovať na stránkach:

Akékoľvek otázky či pripomienky môžeš smerovať na mailové adresy:

• eva.novotna7@gmail.com
  • nsd@nitrava.sk