Prihláste sa na 12. ročník Radcovského fóra

  Pozvánka
1557

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová. Radcovské fórum. Najväčšia slovenská akcia pre radcov nebude chýbať ani tento rok. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautské roka.  Nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové informácie , skúsenosti a ešte oveľa viac.
O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom , ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku nestretneš.
R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.
U-smev – Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.
M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 17 rokov (vrátane) v maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžete zúčastniť iba raz. Neváhaj a prihlás sa čo najskôr a zaži radcovskú akciu roka.

KEDY?

15. – 18. 9. 2016, Mošovce
Poplatok – 25 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 15. 9.  vo štvrtok večer v Mošovciach v areáli Drienok a končí v nedeľu doobeda. Účastníci dostanú od Slovenského skautingu ospravedlnenku do školy za piatok.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš cez elektronický registračný systém TeePee – v sekcii Podujatia potvrdením svojej účasti.
Do podujatia sa vieš prihlásiť, ak máš aktívny účet v TeePee alebo ťa do Podujatia vie pridať vodca oddielu alebo zboru.

Ako aktivovať účet v TeePee: Poporos svojho vodcu o poslanie pozývacieho mailu do systému a aktivuj si svoj účet.

Prečo?

Prečo by si to mal zažiť? Lebo sa to naozaj oplatí. Presvedčilo sa o tom už mnoho radcov pred tebou. Je sa na čo tešiť.

Pozri si video z Radcovského fóra 2014.

 

rf2016-630x864