5. ročník kurzu CASSIOPEIA ŠPECIÁL

  Pozvánka
1294

Školský rok končí, blížia sa prázdniny, o chvíľku je tu však nový školský rok, tak prečo po prázdninách neprísť načerpať nové nápady, nezdokonaliť sa a nepodeliť sa o svoje skúsenosti s vedením vĺčat a včielok?

Je tu pre teba pozvánka už na 5. ročník kurzu CASSIOPEIA ŠPECIÁL – tentoraz zameranej na „DDT“ (Dobrodružstvo, Duchovno a Tvorivosť).

Kedy? 30. septembra až 2. októbra 2016
Kde? V Skautskom dome v Banskej Štiavnici a v blízkom okolí
Účastnícky príspevok je 15 € za 1 osobu a celý víkend – ak však prídeš ako člen aspoň 3 členného tímu z jedného zboru, príspevok si môžete znížiť na 13 € za osobu.

O čom bude „DDT“ špeciálka?

Spoločne sa pokúsime zažiť ako pri vĺčatách skĺbiť dobrodružstvo s duchovnom a tvorivosťou. Bude priestor aj na výmenu skúseností a debaty a určite aj niečo navyše. Na kurze napríklad tvárou v tvár stretneš autorov duchovných vlčiackych odboriek.

Nechceme však vopred veľa rozprávať, ale prezradíme, že veľa bude závisieť na Vás, samotných účastníkoch. Určite očakávaj veľa motivácie a zážitkov – aj vďaka tebe možno ostatní dostanú kúsoček motivácie. Každý nápad a skúsenosť sa ráta. Každý účastník má možnosť tvoriť program špeciálky – havne vopred pomocou prihlášky, kde stačí napísať svoje nápady.

Ak si absolvoval/a Mauglího, Cassiopeiu či Vĺča+ alebo vedieš vĺčatá či včielky, tak TOTO JE AKCIA PRÁVE PRE TEBA. Nie je to však podmienkou, stačí ak sa chceš stať na pár dní vĺčaťom.

Hlavne – nečakaj len nejaké suché debaty a už vôbec nie siahodlhé prednášky.

Neváhaj, prihlás sa čo najskôr, počet účastníkov je limitovaný.

Ako sa prihlásiť?

Jednoducho – najneskôr 16. septembra vyplň online prihlášku.

Pokiaľ by to z akýchkoľvek dôvodov nešlo alebo máš otázku alebo čokoľvek iné, napíš na cassiopeia@skauting.sk a ozveme sa ti. Ak chceš navrhnúť niečo podnetné do programu, prosím vyplň prihlášku alebo napíš mail čo najskôr – ideálne do konca prázdnin, aby sa tvoje nápady dostali „na stôl“ realizačného tímu. Najpodnetnejšie a najviac želané veci sa určite objavia v programe.

Tešia sa na teba všetci Cassiopeiáci.

Info nájdeš aj na FB v skupine Cassiopeia.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ