Poďte sa naučiť ako efektívne využívať nástroj Canva

Komunikácia
610

Pridajte sa k nám na kurz práce v Canve! Chceme pozvať všetkých našich skautov a skautky, ktorí vo svojom zbore, oddieli či oblasti pracujú s týmto nástrojom, aby sme spoločne objavili všetky možnosti, ktoré Canva ponúka. Canva je skvelým pomocníkom, ktorý nám pomáha vytvárať lákavé grafiky. Tento kurz je určený predovšetkým pre začiatočníkov.

Kedy: 10. júna o 18:00
Kde: Google meet – online
Trvanie: 60 minút
Ako sa prihlásiť: prostredníctvom tohto formulára

Prihlasovanie sa uzatvára 10. júna o 12:00

Naša organizácia už viac ako rok pracuje s novou vizuálnou identitou, ktorá je podrobne popísaná v online Brand manuáli. Tento kurz je preto nevyhnutný, aby sme mohli efektívne vzdelávať našich členov a pomôcť im lepšie pracovať s týmto dôležitým nástrojom. Budeme sa venovať nielen základom práce v Canve, ale aj technikám a tipom, ako efektívne využívať dostupné nástroje. Taktiež ponúkame priestor pre vaše otázky.

Pridajte sa k nám a zdokonaľte svoje grafické schopnosti! Tešíme sa na vás na tomto vzdelávacom kurze, ktorý je otvorený pre všetkých zaregistrovaných členov. Ak máte záujem, neváhajte sa prihlásiť a posilniť tak svoje schopnosti v oblasti grafického dizajnu. Spolu môžeme dosiahnuť ešte viac.

Predtým, než sa na kurz prihlásite, vám odporúčame nasledovné:

  • Byť členom Canva pro tímu pre neziskovky. Ak náhodou netušíš, čo to je, prečítaj si nasledujúci článok.
  • Byť registrovaným v našom Online brand centre a mať základný prehľad o pravidlách značky, plus vedieť sa orientovať na stránke.
  • Pripraviť si otázky, prípadne grafiky, ktoré ste si sami vytvorili a spoločne si ich skonzultujeme.
  • Ak máte nejaké náročnejšie otázky, na ktoré je potrebné si pripraviť odpovede, neváhajte a kontaktujte nás skôr na komunikacia@skauting.sk.

predsedníčka Rady pre komunikáciu
ZDIEĽAŤ