Rada pre komunikáciu hľadá dobrovoľníkov

  Komunikácia
1090

Rada pre komunikáciu hľadá dobrovoľníkov do svojho kruhu. Pomôž nám s tvorbou obsahu na sociálne siete a prispej k budovaniu povedomia o Slovenskom skautingu, ale aj šíreniu informácií medzi skautmi naprieč celou organizáciou.

Našou ambíciou je stať sa najlepšou a vyhľadávanou organizáciou pre všetkých, ktorí chcú život aj s jeho výzvami hodnotne a zmysluplne žiť a pritom sa naučiť zručnosti, ktoré budú môcť využiť pre seba, pre iných ľudí aj pre celý svet. Úlohou Rady pre komunikáciu je teda zabezpečiť pravidelnú a konzistentnú komunikáciu s verejnosťou, ale aj posilniť dôveru v našich členoch. Práve sociálne siete v súčasnosti ukazujú v tejto oblasti silu. My ju chceme využívať naplno, a preto otvárame dvere do našej rady.

Koho hľadáme, jednoducho a stručne

Chceš byť súčasťou tímu, ktorý posúva značku Slovenského skautingu za hranice našich klubovní a von z podsád či tee-pee stanov medzi širokú verejnosť a zároveň sa stará o komunikáciu vo vnútri organizácie? Bavia ťa sociálne siete, práca s textom, fotografovanie alebo máš skrátka talent na hľadanie a dodávanie materiálov pre ten správny obsah k jednotlivým príspevkom a kampaniam? Hľadáme aktívnych a kreatívnych dobrovoľníkov, ktorí budú sami vytvárať textový či foto/grafický obsah alebo sa neboja rozhodiť siete a loviť takéto materiály u iných skautov.

Si náš človek, ak sa vidíš aspoň v jednej z nasledujúcich aktivít:

  • písanie článkov, príspevkov,
  • posielanie fotografií (vlastných alebo získaných od iných skautských fotografov),
  • vymýšľanie kreatívnych nápadov, aktivít k rôznym kampaniam (napr. pre fundraising).

Váhaš?

Výhody a skúsenosti, ktoré môžeš nadobudnúť, dokážu rýchlo nakloniť váhu na stranu rozhodnutia. Ponúkame ti priestor na sebarealizáciu a rozvoj tvojich schopností. Oceníš to napríklad neskôr pri písaní životopisu, ku ktorému budeš môcť priložiť aj naše referencie. Veľkým benefitom je samotný tím, noví priatelia, zážitky a teambuildingy. V neposlednom rade táto príležitosť pohladí tvojho altruistického ducha, pomôžeš predsa šíriť myšlienku skautingu. Čerešnička na torte je nová nášivka člena Rady pre komunikáciu, ktorú budeš môcť s hrdosťou nosiť na rovnošate.

Pravdepodobne hľadáme práve TEBA, tak sa nám ozvi na: komunikacia@skauting.sk.

Radi ti zodpovieme prípadné otázky a tešíme sa na teba!

ZDIEĽAŤ