Hľadáme posily do Duchovnej rady: pridaj sa k nám a pomôž nám rozvíjať duchovno v skautingu

Duchovno
333
Foto: Kristína Seidlová

Duchovná rada Slovenského skautingu hľadá ďalších členov, ktorí sú zahĺbený do poznávania a rozvíjania duchovna v každom z nás. Práve preto je teraz pre teba tá správna chvíľa sa k nám pridať a pomáhať nám rozvíjať aj tento rozmer.

Hľadáme členov duchovnej rady

Ak cítiš povolanie prispieť svojimi schopnosťami a skúsenosťami k tejto dôležitej úlohe, radi by sme ťa pozvali, aby si sa k nám pridal/a. Hľadáme skautov, ktorí majú:

  • Hlboký záujem o duchovný rozvoj: Členovia rady by mali mať silnú túžbu po osobnom duchovnom raste a mali by byť ochotní pomáhať v tomto rozmere aj iným.
  • Empatiu a schopnosť načúvať: Členovia rady by mali byť schopní empaticky načúvať potrebám a túžbam ostatných členov Slovenského skautingu a poskytovať podporu a radu v súlade s týmito potrebami.
  • Čestnosť: Hľadáme ľudí, ktorí konajú s čestnosťou a sú vzorom pre ostatných členov komunity.
  • Rôznorodosť: Hľadáme skautov každého vierovyznania, nezáleží v čo veríš alebo neveríš, môžeš byť aj ateista, ktorý hľadá a rozvíja duchovno a chce sa sám rozvíjať a pomáhať aj iným.

Ako sa prihlásiť?

Ak máš záujem stať sa členom duchovnej rady, prosím, pošli nám na mail duchovno@scouting.sk tvoje Meno a Priezvisko, z akého si zboru a ďalej už budeme spolu komunikovať tam.

Čo ponúkame?

Stať sa členom duchovnej rady je príležitosťou nielen prispieť k rozvoju duchovna v skautingu, ale aj k vlastnému duchovnému rastu. Členovia rady budú mať možnosť spolupracovať s podobne zmýšľajúcimi jednotlivcami, a získať nové skúsenosti a znalosti v oblasti duchovného rozvoja.

Veríme, že každý z nás má jedinečné schopnosti a talenty, ktoré môžu prispieť k rozvoju tejto oblasti. Tešíme sa na tvoju prihlášku a na to, že spolu vytvoríme duchovnú radu, ktorá bude inšpiráciou a podporou pre nás všetkých.

Slovenský skauting je skvelým miestom pre dobrovoľníkov, ktorí majú záujem o rozvoj svojich zručností a stretnutie nových priateľov. Naše dobrovoľnícke pozície sú ideálne pre tých, ktorí chcú pridať svoje skúsenosti a nápady a pritom sa učiť nové veci od ostatných členov rady.

Predseda Duchovnej rady
ZDIEĽAŤ