Predstavujeme vám novú publikáciu: 100 aktivít na rozvoj duchovna

  Duchovno
1005
Foto: Vladislav Kakody

Nová publikácia 100 aktivít na rozvoj duchovna je tu a adventné, pôstne, či akékoľvek obdobie je skvelou príležitosťou na jej spoznanie. Obohať družinovky či oddielové akcie aktivitami s duchovným rozvojom a spoznaj, čo skutočne znamená duchovný aspekt v skautingu.

Aj adventné obdobie je každoročne príležitosťou na stíšenie sa a uchopenie pravej podstaty Vianoc. Nie vždy sa nám však darí prežiť krátke zimné dni naplno a často nás ľahko pohltí predvianočný chaos a stres. 100 aktivít na rozvoj duchovna chce byť sprievodcom na ceste adventným obdobím, aby sa opäť nestalo, že nám predvianočné obdobie pretečie pomedzi prsty.

100 aktivít na rozvoj duchovna z dielne Duchovnej rady SLSK je publikácia, ktorá vznikla vytvorením celkom nových, prekladom tých zahraničných i pozbieraním starších aktivít. Rozdelením do niekoľkých oblastí ponúka možnosti ako obohatiť družinovky tábory či výnimočné príležitosti ako je Sviatok sv. Juraja, adventné či pôstne obdobie pre všetky vekové kategórie. Spoznaj túto novú publikáciu a pomôž Tvojej družine či oddielu zažiť skutočný duchovný rozvoj, ktorý patrí medzi 6 hlavných oblastí rozvoja v skautingu!

Publikáciu môžeš nájsť na aktivitovom disku Nápady na činnosť: 👉ODKAZ na publikáciu