Koruna – víkendovka pre vodcov je tu!

  Duchovno, Pozvánka
1365
Foto: Vladimír Ambróz

KORUNA je víkendovka prinášajúca čas stíšenia, prehĺbenia svojej skautskej identity a darov, ktoré so sebou nesieme. Pretože byť skautom, je viac, ako robiť skauting.

Keď hľadáme v slovníku, nájdeme tam, že koruna je ozdoba hlavy ako odznak panovníckej hodnosti. Ako vodca si kráľom. Ostaň verný svojej koruneKraľuješ sám nad sebou, ale tiež nad svojím oddielom. V slovníku sa píše tiež, že koruna je časť stromu utvorená vetvami. Ak sa pevne a hlboko zakoreníš, koruna tvojho života i tvojich diel bude košatá. Koruna je tiež základná peňažná jednotka. Život skautského vodcu stojí veľa síl. Neboj sa rozdávať koruny, stonásobne sa ti to vráti.

KORUNA je dlho pripravovaná skautská akcia, ktorá so sebou prináša čas stíšenia sa i skúsenosti  skautského spoločenstva. Spolu prehĺbime poznanie identity skautských vodcov, zameriame sa na dary, ktoré so sebou nesieme a spôsoby, ktorými sa o ne môžeme podeliť s ostatnými, a tak naplniť záväzok skautského sľubu. Spoznáme dôležitosť koreňov a základov pre službu a tiež sa zameriame na pohľad za horizont.

KORUNA na Teba čaká v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, aby si opäť mohol načerpať sily do svojej služby.

Konať sa bude v Jasnej – Pavčinej Lehote od 24. do 26. februára 2023 a účastnícky poplatok je 20 eur.

Prihlás sa na KORUNU a príď zažiť spolu s nami neopakovateľný víkend!

Prihlasovací formulár ako aj ďalšie informácie nájdeš na 👉tomto linku.

ZDIEĽAŤ