Cesta do hlbín skautskej duše 2021

Duchovno, Pozvánka

Dlhé zimné večery počas Adventu sa priam núkajú pre chvíle pri čaji a sviečke strávené dumaním a hĺbaním o pravdách života a skautingu.

Duchovná rada SLSK vás pozýva na 3. ročník skautského duchovného seminára – Cesta do hlbín skautskej duše. Počas troch večerov vám ponúkneme pestrú paletu tém (nielen) o duchovne v skautingu.

Týmto ročníkom nás prevedie motto: “Duchovno – koren(i)e skautingu”. Ak vás zaujíma, čo všetko sa za tým môže ukrývať, neváhajte sa prísť pozrieť na vlastné oči (samozrejme, z pohodlia domova). Seminár sa uskutoční v online móde a informácie budeme postupne zverejňovať tu a na facebookovej stránke seminára. Tešiť sa môžete napríklad na odkrývanie sveta symboliky, cestu na Filipíny, nové pohľady na život zakladateľa skautingu či diskusiu, aká tu ešte nebola!

Tak si zapíš do kalendára a poď!