Central European Jamboree 2024: Zážitok, na ktorý nezabudnete!

CEJ24
223
Foto: Dominik Duša

Milí účastníci, pripravte sa na jedinečný zážitok, ktorý vás čaká na Central European Jamboree 2024! Tento ročník bude plný nezabudnuteľných momentov, pestrého programu a množstva aktivít, ktoré vás nadchnú a prinesú vám úsmevné spomienky. Poďme sa pozrieť, na čo všetko sa môžete tešiť!

Hudobné zážitky pod holým nebom

Itcho Pčelár s kapelou Jamestown

Pripravte sa na elektrizujúci koncert Itcha Pčelára a jeho kapely Jamestown. Ich energická hudba a skvelá atmosféra vás určite dostanú do tanečnej nálady.

Wooders

Skupina Wooders prinesie svoje jedinečné melódie a rytmy, ktoré vám rozprúdia krv v žilách. Nenechajte si ujsť tento skvelý hudobný zážitok!

Malalata

Malalata vás zavedie do sveta balkan beats a gypsy music. Ich vystúpenie je vždy plné energie a zábavy, ktorá vás nenechá sedieť na mieste.

Foto: Lukáš Bičkoš

Adrenalínové aktivity

Lanový park

Pre milovníkov adrenalínu sme pripravili lanový park, kde si môžete otestovať svoju odvahu a zručnosti. Čakajú vás rôzne prekážky a výzvy vo výške.

Via ferrata Martinské hole

Ak máte radi horské výzvy, určite si nenechajte ujsť via ferratu v Martinských holiach. Tento zaistený horolezecký chodník vám poskytne úchvatné výhľady a dobrodružstvo na každom kroku.

Zábava a hry

Veľká hra všetkých účastníkov

Pripravte sa na veľkú hru, ktorá spojí všetkých účastníkov do jedného tímu. Spoločne budete riešiť rôzne úlohy a výzvy, ktoré vás zblížia a pobavia.

Etapová hra v Múzeu slovenskej dediny

Zistite viac o slovenskej histórii a kultúre prostredníctvom etapovej hry v Múzeu slovenskej dediny. Táto aktivita vás prenesie do minulosti a naučí vás niečo nové a zaujímavé.

International Day

Počas International Day sa budete môcť stretnúť a spoznať s účastníkmi z rôznych krajín a preskúmať ich kultúru, zvyky a tradície. Pripravte sa na deň plný medzinárodnej spolupráce a zábavy! 

Foto: Lukáš Bičkoš

Športové turnaje

Pre súťaživých účastníkov sme pripravili pestré športové turnaje, kde si môžete zmerať sily v rôznych disciplínach. 

Medzipatrolová challenge game

Zapojte sa do medzipatrolovej challenge game a ukážte, čo dokážete! Táto súťaž medzi patrolami vás bude motivovať k maximálnemu výkonu a tímovej spolupráci.

Zoznamovačky a big games

Počas zoznamovačiek a big games budete mať príležitosť spoznať nových ľudí, nájsť si nových priateľov a zažiť množstvo zábavy.

Foto: Matúš Mahút

Spoločenské hry a letné kino

V chill zóne a čajovni Skokan si budete môcť oddýchnuť pri spoločenských hrách alebo si vychutnať film v letnom kine. Tieto aktivity vám poskytnú oddych a príjemné chvíle s priateľmi.

Foto: Matěj Mikloš

Dobrodružstvo a dobrovoľníctvo

Vyrazíte na dobrodružné putovanie do okolia a objavíte krásy prírody a okolia. Tento výlet vám prinesie nové zážitky a nezabudnuteľné spomienky z CEJ24. Súčasťou programu budú dobrovoľnícke aktivity, ktorými spoločnými silami zveľadíme okolie.

Foto: Dominik Duša

Ceremoniály a táboráky

Slávnostné ceremoniály budú nezabudnuteľnou súčasťou Jamboree, kde sa spoločne stretávame, oslavujeme a vytvárame nové spomienky. Energia, ktorá bude ceremoniálmi prúdiť, bude grandiózna. 

Atmosféra, ktorá sa bude šíriť spoločne stráveným časom pri táboráku spolu s tisíckou skautov, vám zaručene spôsobí husiu kožu. Nepremeškajte silnú atmosféru, ktorá sa bude rozplývať po kempe v Mošovciach.

Foto: Roman Kortiš

Workshopy a chill zóna

Pripravili sme pre vás rôzne workshopy zamerané na záľuby každého z vás. Či už máte záujem o tvorivé dielne, vzdelávacie aktivity alebo praktické zručnosti, určite si prídete na svoje.

Ak potrebujete oddych, navštívte chill zónu alebo čajovňu, kde si môžete vychutnať chvíle pokoja a relaxu so skautmi z celého sveta. Budete tak môcť zveľadiť priateľstvá a rozšíriť si obzory skautingu. 

Foto: Štefánia Hajosteková

Pripravte sa na dobrodružný zážitok plný zábavy, nových priateľstiev a skvelých aktivít. Central European Jamboree 2024 bude jedinečné a my sa už teraz tešíme na stretnutie s vami!

Návštevný deň

Pre tých, ktorí sa nechystáte na Stredoeurópske Jamboree, máme lákavú ponuku. Máte šancu stať sa účastníkom akcie na celý jeden deň! Pozývame vás na Návštevný deň CEJ24, ktorý sa uskutoční 4. augusta, v nedeľu, už druhý deň Jamboree.

Prihlasovanie je spustené, formulár nájdete tu. Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou CEJ24!

Termín: 4. august 2024 – nedeľa
Čas: od 9:00 do 18:00
Miesto: Drienok – Mošovce (okres Martin)
Prihlasovanie: prostredníctvom tohto formulára

POZOR! Počet miest je obmedzený, preto neotáľajte a prihláste sa čím skôr!