Jamboree ako vianočný darček

  CEJ24, Pozvánka
516
Foto: Lukáš Bičkoš

Za mesiac pod vianočným stromčekom, o pol roka v hangári na tábore a o osem mesiacov sa môžete ocitnúť so skautskou šatkou na krku v húfe skautov z celého sveta. Už v auguste vás čaká stredoeurópske Jamboree. Prípravy bežia a my Vám prinášame aktuálne informácie spoza horizontu.

Mohlo vám uniknúť

CEJ24 sa bude konať v malebnom prostredí Mošoviec už 2. – 9. augusta nasledujúce leto 2024. Pokiaľ máte viac ako osemnásť rokov, môžete sa stať lídrom patroly alebo súčasťou prípravného tímu akcie. Patrola sa skladá z deviatich účastníkov, ktorí majú vek v rozmedzí 14 – 17 rokov. Patroly nemusia byť zložené len zo skautov z jedného zboru, ale viacero zborov, či oddielov sa môže zložiť a vytvoriť jednu ucelenú patrolu.

Foto: So svojou patrolou prežiješ nezabudnuteľný týždeň /Lukáš Bičkoš/

Prihlasovanie na Jamboree je spustené pre slovenský kontingent od 22. októbra 2023. Cena akcie je 250 eur, ktorá zahŕňa služby, zážitky, stravovanie, sprievodný program, koncerty aj workshopy. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára, ktorý nájdete na webe CEJ24.skaut.sk.

Foto: Formulár na registráciu nájdete na CEJ24.skaut.sk

Jamboree pod vianočným stromčekom

Práve suma akcie môže byť pre niekoho problémom. Ak viete, že váš kamarát či súrodenec by sa rád zúčastnil tejto veľkolepej akcie, ktorá sa nekoná u nás pravidelne, môžete zvážiť vstupenku na Jamboree ako vianočný darček. Môžete sa poskladať ako družina či oddiel. A možno práve vy chcete ísť na Jamboree a neviete sa rozhodnúť, čo by ste chceli od svojich príbuzných na Vianoce. Tak neváhajte a požiadajte o ten najnezabudnuteľnejší darček, a to lístok na CEJ24. Doprajte si navzájom zážitky na celý život. Čakáme Vás za horizontom.

Článok pre vás napísala: Lucia Majanová – Neza