Zober skautský časopis na dobrodružstvo!

  Časopis Médium
514

Leto priam pozýva objavovať, cestovať a zbierať zážitky. Či už ťa čaká tábor, jamboree, dovolenka pri mori či potulky slovenskými horami a dolinami, s parťákom na cesty je to vždy veselšie! Zober si na svoje prázdninové dobrodružstvo aj letné číslo svojho skautského časopisu, daj nám vedieť a vyhraj!

Machu Picchu či Batizovské pleso?

Je jedno, kam sa tento rok chystáš, či už to bude tábor v Hornej Strede, CEJ v Mošovciach, alebo výlet do neznáma, zbaľ si so sebou aj letné číslo tvojho skautského časopisu a preži s ním tohtoročné letné dobrodružstvo!

Prečítaj si Džungľu, Skauta a Médium na svojich cestách!

Pošli nám fotku ako si skautský časopis čítaš na svojich cestách, nech si hocikde! Zober si ho na turistiku, k moru či podsady. Zaži s ním svoje letné dobrodružstvá, nech už ideš raftovať, liezť na skaly alebo na zborový táborák.

V jesenných číslach vaše cesty vyhodnotíme v galérií fotografií a zaujímavostí. Na aké všetky miesta sa časopisy dostali? Kam sa ktorý časopis precestoval najďalej? Koľkí z vás si zobrali časopis na tábor? Koľkí nechali stránky dýchať medzinárodným podujatím?

Každý časopis vyžrebuje svojho výhercu, ktorý vyhrá poukážku na nákup v skautskom obchode Scoutshop v hodnote 30 €!

Ako sa zapojiť?

E-mail
Najjednoduchšia forma, akou sa môžeš do súťaže zapojiť, je poslať nám fotku e-mailom na skaut@skaut.sk (platí pre všetky 3 časopisy) a do predmetu uviesť „Na cestách“ – takto sa budú fotografie môcť objaviť v časopisoch aj na webe!

Do mailu pridaj:

  • meno a priezvisko, zbor,
  • fotku v plnej kvalite (nestiahnutú zo sociálnej siete), na ktorej si so skautským časopisom, 
  • miesto, kde bola fotka vyhotovená, prípadne krátky popis k fotke.

Sociálne siete

Fotku tiež môžeš pridať aj na sociálne siete, ako Facebook a Instagram, označiť @slovensky.skauting a pridať hashtagy podľa toho, ktorý časopis čítaš – #dzunglanacestach #skautnacestach alebo #mediumnacestach! 

Fotku musíš pridať do príspevku, nielen do príbehu, aby nezmizla. Fotky, na ktorých je viacero časopisov, označte viacerými hashtagmi!

  • do príspevku pridaj tvoj zbor,
  • nezabudni pripísať miesto, kde bola fotka vyhotovená, prípadne krátky popis k fotke.

Do súťaže sa môžeš zapojiť až 5krát a zvýšiť tak svoje šance na výhru! (Každá fotka musí byť vyhotovená na rôznych, od seba vzdialených miestach.)

Súťaž je otvorená do konca prázdnin, do 31. augusta 2024.

Text a foto: Martina Suváková

ZDIEĽAŤ