Prihlás sa do Sokratovho inštitútu!

  Blog
1548

Študuješ na vysokej škole? Máš otvorenú myseľ, dokážeš sa dívať na veci v kontexte? Pridaj sa aj ty ku skautom, ktorí Sokratov inštitút už absolvovali!

Ročník 2015/2016: Stanka „Bzučo“ Kučkovská a Marcel „Glasič“ Glasa
Ročník 2014/2015: Miška Ridzoňová, Katka Pazmányová a Dominik „DJ“ Jakub
Ročník 2013/2014: Lukáš „Kuko“ Podolský a Martin „Cero“ Cerovský

Po úspešnom absolvovaní štyroch ročníkov, otvára Sokratov inštitút opäť brány pre ďalších 20 mladých ľudí. Sokratov inštitút je ročný vzdelávací program určený mladým ľuďom vo veku 18-32 rokov pozostávajúci z 10 workshopov a záverečného kolokvia s praktickým výstupom v podobe realizácie vlastného mikroprojektu. V rámci štúdia získajú študenti zručnosti, nedoceniteľné kontakty a rozšíria si obzory nad hranice svojich bežných záujmov.

Čo čaká nových študentov?

Na Sokratovom inštitúte budú učiť skvelí lektori a lektorky ako napríklad spisovateľ a novinár Martin M. Šimečka (Denník N), profesorka Vanessa de Oliveira Andreotti (University of British Columbia, TOP 30. univerzita sveta), ochranár a dokumentarista Erik Baláž, svetoznámy lingvista a antropológ Daniel Everett alebo jeden z najlepších slovenských facilitátorov a odborníkov na konflikty Dušan Ondrušek. A toto nie je celý zoznam. Viac sa dozviete na našej stránke www.sokratovinstitut.sk

Štúdium na Sokratovom inštitúte je akreditované Technickou univerzitou vo Zvolene a vďaka podpore našich partnerov je štúdium zdarma.

Prihlásiť na Sokratov inštitút je možné do 30. apríla 2017 na www.sokratovinstitut.sk.
Na našej webovej stránke zároveň nájdete všetky ďalšie informácie.