DR2011: Posledná séria otázok a zverejnený rebríček

Akcia
1941

V krátkom prehľade z aktuálneho diania v kolotoči tohtoročnej Družiny roka sa môžete pozrieť na malý náhľad ešte horúcich otázok a uvidíte tiež napínavé poradie družin.

Tretie kolo otázok

Od dnes 28. apríla sú k dispozícii otázky tretieho súťažného online kola, ktoré rozhodne o celkovom poradí. To určí osem najlepších družín, ktoré postúpia do finále v Dolnom Kubíne. Momentálne sa spracovávajú odpovede druhého kola.

Ukážka otázok z tretieho súťažného online kola.

Rebríček najlepších

Len najlepším 7 družinám sa podarí zničiť nastraženú bombu. Nebude to vôbec jednoduché. V 3 internetových kolách potrebujete získať dostatočný počet bodov, aby ste sa priblížili k výbušnine a mohli ju zneškodniť. Takže čím bližšie k nej tým lepšie. Inak sa môže stať….BUM-TRESK-PLESK…a bude po finále.

Úlohou družín je výbušninu zneškodniť.

Naj družina

Každá družina má na stránke www.druzinaroka.skaut.sk vytvorený svoj profil v ktorom sú dostupné všetky potrebné informácie. Nemôže samozrejme chýbať prehľad bodov za jednotlivé kolá. V časti „O družine“ máte zasa možnosť trošku spoznať družiny, ktoré sú vám neznáme. Jednou z úloh online kola bolo vytvoriť fotku, na ktorej by boli členovia zamaskovaní, pričom by ich malo byť možné nájsť. Môžete si vyskúšať ako sa to ktorej družine podarilo.

V tejto chvíli vyhlasujeme malú sprievodnú súťaž o družinu, ktorá získa vo svojom profile najviac krát facebook-ý LIKE. Pre tú naj je pripravené malé prekvapenie, tak neváhajte a dajte svojim priateľom vedieť kam majú kliknúť.

Profil družiny Tatraniek z Prievidze. Viete ich na fotografii nájsť?

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ