Registrácia na DR2011 je v plnom prúde

Akcia
1404

Aj keď už naplno beží prvé on-line kolo súťaže, registrácia je stále v plnom prúde. Je otvorená počas celého prvého kola. Čím skôr sa však registrujete tým skôr sa dostanete k otázkam. Preto je dôležité registrovať sa čím skôr a neodkladať si to na poslednú chvíľu. Ľahko by sa vám potom mohlo stať, že by ste nestihli otázky do daného termínu vyriešiť.

V súčasnosti máme registrovaných a potvrdených 36 družín, pričom ďalšie čakajú na potvrdenie registrácie, čo znamená, že sa riešia drobné problémy, ktoré sa pri registrácií vyskytli (najčastejšie sú to neregistrovaní členovia a členovia, ktorí nespĺňajú vekový limit). Ak už bola registrácia vašej družiny potvrdená je potrebné, aby ste sa prihlásili pod vaším heslom, nahrali fotku vašej družiny a vyplnili krátky formulár. Inak sa nedostanete k súťažným otázkam. Presný postup ako nahrať fotku (resp. upraviť jej veľkosť) nájdete priamo na webe.

Za zmienku tiež stojí, že medzi súťažiacimi družinami sa objavila aj družina HA-HA-HA zo 104. zboru Ružinov, ktorá je víťazom posledného ročníka. Určite sa prihlásila s tými najvyššími ambíciami a preto to ostatní nebude mať vôbec ľahké. Dôležité je však pracovať tímovo a začať naplno hneď na začiatku. V takej konkurencií to ani víťazi minulého ročníka nebudú mať vôbec jednoduché.

Výber najlepších špionážnych tímov sa začal. Je len na Vás, či budú medzi nich patriť aj vaše družiny. Špionáži zdar!

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na tím DR 2011 prostredníctvom e-mailovej adresy: druzinaroka@scouting.sk